X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
چهارشنبه 23 شهریور 1390

سرچ ویندوز

به استیصال رسیده ام.
بدجوری این ویروس رفته روی مخم.
البته مطمئن نیستم ویروس باشد. سرچ ویندوز کلا از کار افتاده. کسی میداند مشکل از کجاست؟ تمام گزینه ها را هم چک کرده ام. از سرویس ویندوز سرچ که اتوماتیک باشد و استارت شده باشد، تا فعال بودن سرچ از ویندوز فیچرز و تیک خوردن ایندکس سرچ درایوها و...
هزار جور هم توی اینترنت سرچ کرده ام. هیچ مشکل مشابهی حتی پیدا نکرده ام. یعنی هیچ احدالناسی قبل از من به این مشکل برنخورده؟
اصلا به خاطر همین مشکل مجبور شدم ویندوز را عوض کنم. در یک اقدام انتحاری ویندوز و 105 تا برنامه ای که قبلا رویش بود، را دوباره ریختم.
 اما هنوز دو سه روز نگذشته و سرحال نیمده بود که دوباره اینطور شد. یکهو شد. نمیدانم از کجاست. یک حسی به من میگوید ویروس است. اما این دیگر چه جور ویروس کوفتی است که هیچ آنتی ویروسی تشخیصش نمیدهد و روی هیچ پی سی دیگری هم اثر نمی کند؟ آیا کسی با من پدرکشتگی دارد؟ آیا یکی از شما دوستان این ویروس را به جانم انداخته و با من سرشوخی دارد؟ آیا بیل گیتس با من شوخی دارد؟ آیا تیم مایکروسافت دارد روی کامپیوتر من این آزمایش سخیف را انجام میدهد؟ سرانجام چه کسی قربانی این حادثه است؟ آیا جک کشته می شود؟ آیا جنیفر به خانه خود بازمی گردد؟